Today we had home made pizza for lunch! Everyone bought in $3.50 to put toward the cost of ingredients. We made the dough, left it to rise for half an hour, It grew and we rolled it out. We made four different types- Hawaiian, Plum and avocado, BBQ and chicken, ham and vege. I LOVED it!
No comments:
Post a Comment